Rezultatele foarte bune obținute la Olimpiada Județeană de Educaţie tehnologică

????Felicitări elevilor Școlii Gimnaziale ,,Victor Jinga” pentru rezultatele foarte bune obținute la Olimpiada Județeană de Educaţie tehnologică la care au participat următorii elevi din clasa a V-a:

– Mathé-Kiss Sofia

– Humă Ioana Timea

– Foaltin Matei Cristian

– Suciu Alexandra Elena

– Șancu Ștefania Ioan

Elevii școlii noastre au fost distinși cu premiul III și Mențiune.

Suntem foarte mândri de voi, dragi elevi! ????????????